GastroLEASING

  • už od obstarávacej ceny 500 EUR bez DPH
  • posúdenie žiadosti do 30 minút
  • nákup do 3 500 EUR bez predkladania účtovných výkazov
  • akontácia štandardne 0 %
  • konštantné splátky počas celého leasingového obdobia bez ohľadu na budúci vývoj na finančných trhoch

Už dnes máte možnosť financovať váš nákup profesionálnej gastrotechniky a našich služieb prostredníctvom gastroleasingu, ktorý vám pomôže odľahčiť váš rozpočet a plánované investície rozložiť na dlhšie obdobie. Nemusíte nikam chodiť, stačí si od nás vyžiadať leasingovú ponuku a my vybavíme všetko potrebné. Využite unikátnu možnosť financovať Vaše investície do novej prevádzky z cudzích zdrojov a použiť tak vlastné prostriedky na zabezpečenie ďalšieho rozvoja vašej spoločnosti.

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, a to najmä vďaka rýchlemu napredovaniu v oblasti technológií. Neznamená to však bezpodmienečne, že by tým musel byť viazaný kapitál, alebo zaťažená
likvidita. Je tu totiž iná, rozumnejšia možnosť: obstaranie techniky na leasing. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam máme práve pre vás to správne riešenie.

Náš lesing umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov. Šetrí tým vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti. Vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie, ako vybavenie úveru. Úhrady sú pravidelné a konštantné, čo umožňuje zjednodušiť plánovanie. Leasingové financovanie pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy a zjednodušuje daňové a účtovné postupy. Zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny. Navyše, môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu, a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu.

Vyberte si formu finacovania, ktorá Vám najviac vyhovuje: Classic leasing alebo Finančný leasing

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom


krátkodobý leasing


dlhodobý leasing

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Novinky

4.4.15
Dávkovacie zariadenia

Nová ponuka dávkovacích zariadení pre umývačky riadu....

viac
4.4.15
SERVIS+

Využite našu službu SERVIS+, ktorú sme pre našich zákazníkov pripravili spločne s našimi dodávateľmi, aby sme mohli priblížiť našou ponuku k Vašim predstavám a očakávaniam...  Služba SERVIS+ Vám ponúka nadštandardné benefity a možnosti k našim zaria...

viac
22.8.14
Predĺžená záruka

Odteraz majú zákazníci možnosť ku svojmu zariadeniu kúpiť aj predlĺženú záruku...

viac

Kontakt

041 5684 591
0908 357 119

Dotazník

Akú značku uprednostňujete vo Vašej prevádzke?
Počet hlasov: 218

Facebook