Ďakujeme, že ste navštívili naše stránky! Pozrite sa tiež na naše produktové weby: www.profipracky.sk I www.konvektomat.info Pekný deň!

KÁVA&BAR

Sortiment obsahuje profesionálne kávovarymlynčeky na kávu, ktoré rozdeľujeme na automatické kávovary (espresso kávovary) pákové kávovary ,kávovary na filtrovanú kávu a čaj a kávovary na prípravu instantných nápojov. V ponuke máme kávovary zančiek EXPOBAR a CARIMALI.

Kávovary na prenájom po dobu 48 mesiacov - v cene servis počas cele doby trvanie prenájmu, možnosť odkupu za výhodnú cenu.

Kvalitná sicílska káva MOAK, ako darček ku každému kávovaru.

KÁVOVARY CARIMALI - sa delia na niekoľko skupín podľa príslušentsva a vybavenia, základý rozdiel je však v počte a výške skupín (pák). Kávovary pákové so zníženou skupinou ( low groups ) alebo so zvýšenou skupinou ( high-raised groups ), rozdiel spočíva vo výške, resp. priestorom medzi pákou a plochou kávovara, kde sa pokladá šálka na esspresso, capuccino, latte... Kávovary low groups majú výšku 80-90 mm t.j. priestor na šálku pre kalsické espresso, resp. do 150ml. Pokiaľ však plánujete prípravu kávových nápojom vo vyšších dózach vhodné sú vysoké páky, ktoré možno redukovať na malé.

HIGH-RAISED GROUP                                                  LOW GROUP

   

 

Stránka 1 z 1 - 34 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 34 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.