Sme vám k dispozícii: predaj@profikuchyne.sk

Kto sme?

Sme si vedomí zodpovednosti, ktorú nesieme voči spoločnosti, voči našim zákazníkom, hosťom a spokojným stravníkom..., preto Vám prinášame produkty a služby tej najvyššej kvality, ktoré v sebe skrývajú podmanivý štýl a inteligenciu. Tak sa jednoducho presvedčte sami...!

Naša spoločnosť ponúka svoje služby na slovenskom trhu od roku 1992 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej techniky a všetkých doplnkov potrebných pre prevádzku profesionálnych gastronomických zariadení a zároveň ako servisná organizácia na poli spoločného stravovania so stabilným zázemím zákazníkov, o ktorých sa neustale staráme a pristupujeme k nim profesionálne bez ohľadu na veľkosť prevádzky.

Pozrite si náš Showroom&GastroLAB:

Od roku 1992 sme sa špecializovali v prevažnej miere na servis a montáž veľkokuchynských zariadení a doplnkov. S postupným vývojom na trhu sme rozšírili svoju ponuku o celkový predaj profesionálnej technológie pre veľké kuchynské prevádzky.

Od roku 2000 máme v ponuke kompletnú škálu produktov a služieb, tak aby sme dokázali zákazníkov čo v najväčšej miere uspokojiť, a tým ich zbavili nadbytočných starostí pri svojom podnikaní.

Na trhu ponúkame niekoľko svetových, ale aj tradičné slovenské a české značky, FAGOR, TECNOiNOX, RATIONAL, GASTROHAAL, RM GASTRO, ALBA, FIMAR, ELFRAMO, UNOX, STROJLAB …
Obchodným sortimentom spoločnosti sú dodávky a montáž kompletných technologických liniek radu 600, 700, 700+, 900, 1000 na prípravu a výdaj jedál, varné zariadenia (šporáky, varné kotle, konvektomaty, grily, atď.) strojné zariadenia pre spracovanie potravín (roboty, mixéry, rezačky, škrabky, kutre a pod.) kávovary, výrobníky šľahačky, chladiace a mraziace zariadenia, nerezový nábytok (stoly, drezy, ohrievacie a výdajné pulty, atď.) doplnky (sklo, porcelán, hrnce, podnosy, príbory, nože, gastronádoby, atď.), hygiena ( čistiace prostriedky, chemická úprava vody, filtre…)

Našim krédom je kvalita, promptné vybavenie a spokojnosť zákazníka s ochotou prijímať nové výzvy!

Ponuka služieb:

  • SERVIS A MONTÁŽ ZARIADENÍ - hlavnou činnosťou sú záručné a pozáručné opravy nami dodaných, ale aj ostatných zariadení. Sme schopní uspokojiť zákazníka do 24 hodín od prevzatia objednávky.
  • PREDAJ ZARIADENÍ A DOPLNKOVÉHO TOVARU PRE GASTRONOMICKÉ PREVÁDZKY - z nášho katalógu produktov si určite vyberiete to, čo práve potrebujete, od jedného kusu podnosu až po kompletné zariadenie kuchyne, ktorú Vám navrhneme. K dispozícii sú naše katalógy, cenníky a prospekty, s presnými špecifikáciami, ktoré Vám pomôžu pri výbere.
  • PORADENSKÝ SERVIS - náš odobrný tím s dlhoročnými skúsenosťami v dodávkach gastronomických zariadení doporučia pre Vás najvhodnejšie riešenie s ohľadom na cenu a požadovaný výkon.
  • PROJEKČNÚ ČINNOSŤ - spolupracujeme s najlepším projekčnými firmami na Slovenku a ČR, ktoré sú schopné na základe Vašich potrieb a požiadaviek spracovať dispozičnú štúdiu novej alebo rekonštruovanej prevádzky.
  • REALIZÁCIA INVESTIČNÝCH AKCIÍ - dôležitou činnosťou našej firmy sú dodávky kompletných gastronomických prevádzok. Tieto dodávky realizujeme nielen na základe nami spracovanej dokumentácie či štúdie, ale aj na základe dokumentácie, ktorú nám predloží investor. Vítame spoluprácu so stavebnými firmami, ktoré v rámci svojej činosti subdodávateľsky zariadujú svoje stavby gastrotechnikou a doplnkami. Takisto spolupracujeme s rekonštrukčnými firmami pri prestavbe gastroprevádzky.

Ak máte záujem o modernizáciu Vašej stravovacej jednotky obráťte sa na nás!