Dávkovač ecosol rental

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
Action Doprava zadarmo
 
Dávkovacie elektromechanické zariadenie na tekuté umývacie prostriedky HAGLEITNER. Cena je vrátane dovozu a montáže. SERVIS+
Kód tovaru 23
Výrobca HAGLEITNER
Stránky výrobcu www.hagleitner.com
Kategória Systém Hagleitner
Záruka doživotná
 

Radi prezradíme tajomstvo najčistejšieho umývania svetu: Kvalitná chémia so starostlivo vybranými surovinami v kombinácii s presne vypočítanými časmi umývania, pravidelnou výmenou vody a presnou mechanikou.

Špeciálne pre dávkovanie tekutých čistiacich produktov ponúka HAGLEITNER radu dávkovacích prístrojov. Náš špeciálne školený tím servisných technikov nie je zodpovedný len za montáž a uvedenie dávkovacieho zariadenia HAGLEITNER do užívania, ale sú Vám k dispozícii aj pri poskytovaní tipov a informácií týkajúcich sa hygieny vo Vašej kuchyni. Toto zariadenie je viazané na odber chémie HAGLEITNER. Bezplatný prenájom po dobu odberu chémie.

Cena je vrátane dovozu a montáže. SERVIS+

Tajomstvo do čista umytého riadu je v dokonalom zladení času umývania, mechaniky, obmeny vody, ako aj optimálnej kombinácii chémie. HAGLEITNER je Vašim partnerom v oblasti tekutých dávkovacích zariadení pri:

 správnej technike oplachovania ako aj výbere produktov

 zostavení plánu hygieny

 osobnom zaškolení

 inštalácii a údržbe dávkovacích zariadení a čerpadiel

 pravidelnej kontrole a údržbe Vašich zariadení

 optimalizácii nákladov na čistenie

 kontrole kvality vody

 riešení individuálne vyskytujúcich sa požiadaviek na čistenie

SERVIS+: (?) doprava a montáž

Inovatívna hygiena

Vyvíjať systémy, ktoré nadchnú, poskytovať riešenia, ktoré sú udržateľné a poskytovať výkony, ktoré našich zákazníkov presvedčia - to sú ciele, ktoré nás denne poháňajú vpred. Od roku 1971 sme zaviazaní našej hlavnej myšlienke „inovatívnej hygieny“. To znamená, že chceme našich zákazníkov nadchnúť inováciami a servisom.

Z toho môžete u nás mať dvojaký úžitok: Po prvé, určujeme trendy v oblasti hygieny a stále sa snažíme o lepšie riešenia, čo vám dáva istotu, že s nami ste vždy na pulze času. Po druhé, pojem „servis“ je náš každodenný život. To znamená, že môžete využívať kvalifikované poradenstvo a starostlivosť, rýchlu dodávku, kompetentných technikov, školenia s presným zameraním a dlho trvajúce, spoľahlivé partnerstvo.