ecosol PULVER

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
 
Vysokokoncentrovaný, práškový čistiaci prostriedok vhodný pre všetky druhy umývačiek riadu a pohárov. Zvlášť vhodný na odstraňovanie odolného znečistenia. Použiteľný aj na namáčanie, na základné čistenie riadu od povlakov (od kávy, čaju). Použiteľný pri tvrdosti vody do 25° dH.
Kód tovaru 144
Výrobca HAGLEITNER
Stránky výrobcu www.hagleitner.com
Kategória Systém Hagleitner
 

 

 

Hmotnosť (kg) 10
Príslušenstvo: odmerka

Inovatívna hygiena

Vyvíjať systémy, ktoré nadchnú, poskytovať riešenia, ktoré sú udržateľné a poskytovať výkony, ktoré našich zákazníkov presvedčia - to sú ciele, ktoré nás denne poháňajú vpred. Od roku 1971 sme zaviazaní našej hlavnej myšlienke „inovatívnej hygieny“. To znamená, že chceme našich zákazníkov nadchnúť inováciami a servisom.

Z toho môžete u nás mať dvojaký úžitok: Po prvé, určujeme trendy v oblasti hygieny a stále sa snažíme o lepšie riešenia, čo vám dáva istotu, že s nami ste vždy na pulze času. Po druhé, pojem „servis“ je náš každodenný život. To znamená, že môžete využívať kvalifikované poradenstvo a starostlivosť, rýchlu dodávku, kompetentných technikov, školenia s presným zameraním a dlho trvajúce, spoľahlivé partnerstvo.