Sme vám k dispozícii: predaj@profikuchyne.sk

XIBU inoxFOAM

Kód: 163
Novinka
Neohodnotené
XIBU inox je prvá generácia inteligentných dávkovacov v ušlachtilej oceli. XIBU inox je možné namontovat na stenu a taktiež aj ako séria umiestnenia priamo do steny. Neznicitelné dávkovace pôsobia ako optický "highlight" v každých sanitárnych priestoroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽfoamSOAP PREMIUMiaden dávkovací systém do sanitárnych priestorov nie je tak kompletný a neposkytuje tolko výhod ako XIBU. Táto séria dávkovacov nadchne zákazníkov vdaka svojmu ušlachtilému designu. Inteligentné funkcie ako sledovanie stavu náplne a jej kapacity garantujú jednoduchú obsluhu a úspornú spotrebu.

A s dalšími možnostami podla svojich osobných želaní môžete dotvorit Vaše sanitárne priestory:

  • bezdotykový dávkovač penového mydla z ušľachtilej oceli
  • LED-ukazovateľ stavu kapacity náplne
  • s rezervnou nádržkou
  • nastaviteľné množstvo dávky

- možnosť pripojiť na uzamykateľný sieťový adaptér

- povrchová úprava - nezanecháva odtlačky prstov

Náplň: foamSOAP PREMIUM, balenie 6x0,6kg

Penové mydlo. Vysokohodnotný penový koncentrát. Vytvára zamatovo jemnú penu. Obzvlášť vhodný pre citlivú a suchú pokožku. Zanecháva čisté, zamatovo jemné ruky a modernú vôňu exotických plodov. Dermatologicky testované!

Ocenená zmršťujúca sa náplň je o 60% ľahšia ako doterajšie tradičné náhradné náplne mydla, počas spotreby sa zredukuje až na 10% svojho pôvodného objemu. Pri dlhších intervaloch používania nevysychá a zabraňuje taktiež tvorbe choroboplodných zárodkov. Náplne vacuum-BAG sú označené pečaťou kvality Hagleitner.

Dodatočné parametre

Kategória: Systém Hagleitner
Rozmer (šxhxv):: 416x170x115 mm