Sme vám k dispozícii: predaj@profikuchyne.sk

Jemný preplachovateľný filter FF06

Kód: 372
Tip
Neohodnotené
Jemné potrubné filtre MiniPlus zabezpečujú nepretržitú dodávku filtrovanej vody. Jemný filter zabraňuje prenikaniu cudzích telies ako čiastočiek hrdze, uvoľnených vlákien konopnej upchávky alebo zrniek piesku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodovodné filtre so spätným preplachom a lapače nečistôt Honeywell chránia vodovodné systémy pred mechanickými nečistotami ako sú: zrnká piesku, čiastočky hrdze alebo uvoľnené vlákna konopnej upchávky. Sú vhodné pre všetky druhy rozvodov v domácnosti taktiež v komerčných a priemyselných rozvodoch.

Certifikácia Dimenzie pripojenia 1/2" and 3/4" DIN/DVGW-certified
Typ filtra preplachovateľný
Typ média voda
Materiál telesa mosadz odolná voči odzinkovaniu
Zabudovaný filter 100 micron
Montážna poloha horizontálna
 
Jednoduchá montáž
Priehľadná miska filtra z odolného plastu umožňuje jednoduchú kontrolu stupňa znečistenia filtra
FF06-...AAM verzie s mosadznou miskou filtra - vhodné pre inštalácie s horúcou vodou
Jednoducho vymeniteľné sitko a miska filtra
Teleso s vonkajšími aj vnútornými závitmi
Spoľahlivé a testované

Použitie:

filtre FF06 miniplus zabezpečujú nepretržitú dodávku filtrovanej vody. Jemný filter redukuje množstvo cudzích častíc vo vode, napríklad úlomkov hrdze, konopných vlákien alebo piesočných zrniek. Filtre FF06 je možné použiť v systémoch so zaradeným redukčným ventilom alebo bez neho. Nečistoty usadené na dne filtračnej nádoby je možné ľahko odstrániť pomocou guľového kohúta v spodnej časti.

Špecifická charakteristika • Jednoduchá inštalácia • Neprerušená dodávka filtrovanej vody i v priebehu preplachovania • Filtračná nádobka z mechanicky odolného číreho plastu umožňuje jednoducho kontrolovať znečistenie filtra • Vyhotovenie s mosadznou nádobkou pre pripojenie na teplú vodu • Jednoduchá údržba alebo výmena filtračného sitka • Dostupná aj verzia bez pripojovacích nátrubkov • Teleso filtra je vyhotovené s vonkajšími a vnútornými pripojovacími závitmi • Vyhovuje požiadavkám KTW • In Service – možnosť údržby a opráv bez demontáže filtra z potrubia

KATALÓGOVÝ LIST: honeywell_filter_FF 06_SK

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné filtre Honeywell
Dimenzia: pripojenie 3/4 / 3/4 ´´ vonkajší nátrubok

Honeywell FF06