Sme vám k dispozícii: predaj@profikuchyne.sk

GastroLEASING

2 položiek celkom
Classic leasing
Novinka Tip

krátkodobý leasing

Kód: 26
Finančný leasing
Novinka Tip

dlhodobý leasing

Kód: 27

  • už od obstarávacej ceny 500 EUR bez DPH
  • posúdenie žiadosti do 30 minút
  • nákup do 3 500 EUR bez predkladania účtovných výkazov
  • akontácia štandardne 0 %
  • konštantné splátky počas celého leasingového obdobia bez ohľadu na budúci vývoj na finančných trhoch

Už dnes máte možnosť financovať váš nákup profesionálnej gastrotechniky a našich služieb prostredníctvom gastroleasingu, ktorý vám pomôže odľahčiť váš rozpočet a plánované investície rozložiť na dlhšie obdobie. Nemusíte nikam chodiť, stačí si od nás vyžiadať leasingovú ponuku a my vybavíme všetko potrebné. Využite unikátnu možnosť financovať Vaše investície do novej prevádzky z cudzích zdrojov a použiť tak vlastné prostriedky na zabezpečenie ďalšieho rozvoja vašej spoločnosti.

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, a to najmä vďaka rýchlemu napredovaniu v oblasti technológií. Neznamená to však bezpodmienečne, že by tým musel byť viazaný kapitál, alebo zaťažená
likvidita. Je tu totiž iná, rozumnejšia možnosť: obstaranie techniky na leasing. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam máme práve pre vás to správne riešenie.

Náš lesing umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov. Šetrí tým vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti. Vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie, ako vybavenie úveru. Úhrady sú pravidelné a konštantné, čo umožňuje zjednodušiť plánovanie. Leasingové financovanie pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy a zjednodušuje daňové a účtovné postupy. Zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny. Navyše, môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu, a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu.

Vyberte si formu finacovania, ktorá Vám najviac vyhovuje: Classic leasing alebo Finančný leasing