Sme vám k dispozícii: predaj@profikuchyne.sk

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX XL

Kód: 008573
Neohodnotené

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie DEZINFLEX XL je nový slovenský výrobok určený na dezinfekciu rúk. Ako dezinfekčný stojan je vhodný pre všetky priestory ako napr. obchody, potravinové reťazce, hotely a reštaurácie, ambulancie, nemocnice, pošty, výrobné priestory, kancelárie, vestibuly, bytové vchody, čerpacie stanice, business centrá, športoviská, školy a mnoho ďalších.
Prístroj je vyrobený s účelom, aby prevádzkovateľom poskytol spoľahlivosť, bezpečnosť a ušetril dlhodobé náklady, a zároveň používateľom poskytol rýchlu a účinnú dezinfekciu rúk.

Dosahuje dlhú životnosť a je odolný aj voči extrémne častému používaniu, pretože je vyrobený komplet z kvalitného nerezového materiálu (kryt, vnútro, dvierka...), a jeho úsporné a efektívne dávkovanie dezinfekcie je zabezpečené elektronicky. Kapacita náplne dezinfekčného prostriedku je 5l, čo umožňuje vyše 15 000 dávok dezinfekcie pri optimálnom nastavení dávkovania. Samotné dávkovanie dezinfekčného prostriedku má desať úrovní nastavenia (až do 29 400 dávok z 5l náplne).
Prístroj sa jednoducho uloží na potrebné miesto, a bez potreby zamestnanca či inej obsluhy vydezinfikuje ruky návštevníkov.
Vďaka automatickému senzoru stačí vložiť jednu ruku do prístroja, ten strekne potrebnú a ideálnu dávku dezinfekčného prípravku, ktorý následne rozotrieme na rukách.
Pre vývoj samotného dezinfekčného prostriedku a poskytnutie najúčinnejšej dezinfekcie, ktorá by súčasne šetrila pokožku sme oslovili slovenských lekárnikov. Vznikol tak dezinfekčný prostriedok LIKVID DEZINFLEX 5l, ktorý je dodávaný k bezdotykovému dávkovaču.

DEZINFLEX je certifikovanou zárukou dlhodobej kvality a spoľahlivosti nielen v mimoriadnych situáciách (COVID-19), ale aj pre preventívne a bežné používanie. Pomáha zvládnuť prísnejšie hygienické opatrenia a zvyky čo najjednoduchšie, najrýchlejšie a najúčinnejšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Hygiena pre kuchyne
Hmotnosť: 35 kg
Rozmery (šxhxv) mm: 480x380x1230
Náplň dezinfekčného prípravku: 5 l
Príkon (kW): 0,03
Menovité napätie: 230 V
Krytie IP: 42
Dávakovanie: automatické, na senzor