Ďakujeme, že ste navštívili naše stránky! Pozrite sa tiež na naše produktové weby: www.profipracky.sk I www.konvektomat.info Pekný deň!
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Dávkovač ecosol rental

Neohodnotené
 
Dávkovacie elektromechanické zariadenie na tekuté umývacie prostriedky HAGLEITNER. Cena je vrátane dovozu a montáže. SERVIS+
Kód tovaru 23
Kategória Systém Hagleitner
Záruka doživotná
 

Radi prezradíme tajomstvo najčistejšieho umývania svetu: Kvalitná chémia so starostlivo vybranými surovinami v kombinácii s presne vypočítanými časmi umývania, pravidelnou výmenou vody a presnou mechanikou.

Špeciálne pre dávkovanie tekutých čistiacich produktov ponúka HAGLEITNER radu dávkovacích prístrojov. Náš špeciálne školený tím servisných technikov nie je zodpovedný len za montáž a uvedenie dávkovacieho zariadenia HAGLEITNER do užívania, ale sú Vám k dispozícii aj pri poskytovaní tipov a informácií týkajúcich sa hygieny vo Vašej kuchyni. Toto zariadenie je viazané na odber chémie HAGLEITNER. Bezplatný prenájom po dobu odberu chémie.

Cena je vrátane dovozu a montáže. SERVIS+

Tajomstvo do čista umytého riadu je v dokonalom zladení času umývania, mechaniky, obmeny vody, ako aj optimálnej kombinácii chémie. HAGLEITNER je Vašim partnerom v oblasti tekutých dávkovacích zariadení pri:

 správnej technike oplachovania ako aj výbere produktov

 zostavení plánu hygieny

 osobnom zaškolení

 inštalácii a údržbe dávkovacích zariadení a čerpadiel

 pravidelnej kontrole a údržbe Vašich zariadení

 optimalizácii nákladov na čistenie

 kontrole kvality vody

 riešení individuálne vyskytujúcich sa požiadaviek na čistenie

SERVIS+: (?) doprava a montáž
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.